Shippuuden Ninja RPG

Forum te jest przeznaczone do Sekcji RPG Shippuuden Ninja


#1 2011-06-24 22:20:46

Sachi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-24
Posty: 47
Punktów :   

Rozdział I -Dzieciństwo i Akademia

Jest wczesny ranek a ty jak zwykle nie wyspany ponieważ musisz iść do Akademii Ninja by stać się najsilniejszym ninja na świecie...Próbujesz się jeszcze mocować ze snem kiedy budzi cię twoja miła i kochana mama.-Wstawaj Shikamaru musisz iść do Akademii.-powiedziała i zostawiła cię...

Offline

 

#2 2011-06-27 13:35:51

Zelkan

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-27
Posty: 3
Punktów :   

Re: Rozdział I -Dzieciństwo i Akademia

Jak zawsze zaspany wstaję z łóżka ubieram się i schodzę na dól * Ehhh dziś ten wielki dzień nie chcę mi się ale przecież ojciec chce żebym został ninja... * - myślę schodząc po schodach... Witaj mamo, witaj tato ! - powiedziałem po czym zasiadłem do stołu Co dzisiaj jest na śniadanie ? - pytam się mojej mamy...

Offline

 

#3 2011-06-27 15:11:56

Sachi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-24
Posty: 47
Punktów :   

Re: Rozdział I -Dzieciństwo i Akademia

-Cześć synu zjedz śniadanie i idź do Akademii mam nadzieje że będziesz najzdolniejszym uczniem.-powiedział ojciec z wyraźną dumą w głosie.

Offline

 

#4 2011-06-27 21:39:30

Zelkan

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-27
Posty: 3
Punktów :   

Re: Rozdział I -Dzieciństwo i Akademia

Tak ojcze... - powiedziałem dokańczając miskę ramen. Wstałem od stołu mówiąc Dziękuję mamo... ubrałem się i wyszedłem z domu. Do zobaczenia... - powiedziałem zamykając drzwi i wychodząc. Idąc do akademii spojrzałem na słońce * Za około trzydzieści minut zaczyna się lekcja, a ja się i tak nie śpieszę * Sam szedłem, szedłem dy nagle zobaczyłem budynek akademii...

Offline

 

#5 2011-06-29 13:38:57

Sachi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-24
Posty: 47
Punktów :   

Re: Rozdział I -Dzieciństwo i Akademia

Szedłeś sobie i zobaczyłeś tłuścioskszka.-Cześć Shikamaru masz jakieś drobne bo głodny jestem.-powiedział dołączając się do ciebie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.szuszu.pun.pl www.zwe.pun.pl www.clubcandy.pun.pl www.wkpf.pun.pl www.fc-misieniechce.pun.pl